kola_1Szprychujemy i centrujemy koła do motocykli zabytkowych i współczesnych, zarówno przy użyciu obręczy i szprych z naszej własnej oferty jak i powierzonych przez klienta. W przypadku motocykli zabytkowych należy dostarczyć przygotowane według uznania piasty kół (polerowane, szkiełkowane). Oczywiście można przesłać je pocztą, kurierem lub dostarczyć osobiście. Do motocylkli współczesnych zarówno europejskiej jak i japońskiej produkcji posiadamy szprychy w dość ograniczonym zakresie.

Dostarczane koła/piasty kół winny posiadać zamontowane łożyska, natomiast osie kół, pokrywy piast itp. nie są potrzebne. Posiadamy w sprzedaży także opony i dętki do motocykli klasycznych czeskiej produkcji Mitas w różnych rozmiarach, oraz tzw. rimtape (opaska na obręcz) . Możemy je na życzenie od razu zamontować na koło. Czas realizacji usług w typowych przypadkach zazwyczaj nie przekracza 2-3 dni roboczych.

Wykonujemy na zamówienie szprychy motocyklowe z nyplami z gwintem M4 (grubość drutu szprychy około 3,7mm) o dowolnej długości w zakresie od 80 do 218 mm. Szprychy i nyple są chromowane na podkładzie miedzi. Wykonanie szprych na wymiar zazwyczaj odbywa się w terminie 2-4 dni.